O nás

O mně

 
 

Zastavme spolu okamžik, na kterém Vám záleží.

O fotografii se zajímám od svých čtrnácti let. Proto jsem se rozhodla fotografii studovat. Nyní, jako matka na plný úvazek, jsem si uvědomila, jak důležité je uchovat toto krátké, ale krásné období navždy.

Momentálně mám rozpracované dva seriály: Breasfeeding goodless (den jedné kojící matky) a Ztracena v džungli civilizace (tabuizovaná témata ženství). Průběžně se snažím o osvětu mateřství, ženství, lidství na svém facebookovém profilu.

Nyní mimo fotografování rodin, dětí, krásných žen a mužů, fotografuji i pro nosítka MoniLu, tkadlenu Vlda, šátky Loktu-she, Madalo, Vatanai. Spolupracovala jsem s obchodem Barefootmania, fotila jsem také pro dětské oblečení Bagr, Duomamas, Maximum a blog Knihy Dětem.

 

Můj Tým

 • Adela Fries

  fotografka

 •  Štěpánek

 • Gabriela Weinerová

  asistentka fotografa a vizážistka

Ceník

S dětmi se fotografuje cca 1-1,5h, dokud děti spolupracují a je jim fotografování příjemné. Čas fotografování se snažím přizpůsobit ke spokojenosti všem zúčastněným. Odevzdávám 10ks upravených fotografií v digitální i v tiskové kvalitě.

 • Dětský portrét a newborn

  Nebudeme tomu říkat newborn, u mě se nedočkáte zabalených larviček, nevyžaduji dudlík. Na novorozená miminka nesahám, potřebuji Vás, abyste byli s dětmi v situaci, která je pro ně nová a pro některé i trochu nepříjemná. Fotím se stálým světlem.

  Cena od 2200Kč
 • Portrét

  Lehce retušované portréty fotografované v interiéru, exteriéru, po domluvě v ateliéru. Na toto focení si můžete objednat i služby vizážistky.


  Cena od 2000Kč
 • Rodinná fotografie

  Fotografování celé rodiny v interiéru, exteriéru, po domluvě v ateliéru. Na toto focení si můžete objednat i služby vizážistky.

  Cena od 2000Kč
 • Reklamní fotogafie

  Více informací po osobní konzultaci.

  Cena : 150-250Kč/ks

Chcete si objednat naše služby?

Ohlasy

Please wait...